НОВИНИ

27.02.2022

Рішення FIG щодо Росії та Білорусі через вторгнення військ РФ в Україну

Виконавчий комітет Міжнародної федерації гімнастики (FIG) ухвалив рішення щодо Росії та Білорусі через вторгнення військ РФ в Україну. Тепер національні прапори Росії та Білорусі не повинні вивішуватись, а гімни цих країн не виконуватимуть на будь-яких заходах, санкціонованих FIG.

Усі етапи Кубка світу та Кубки світового виклику, які планувалося провести в Росії та Білорусі – скасовані. Ніякі інші заходи під егідою FIG не будуть проводитись у цих країнах.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Обов’язок кожного громадянина України

Дорогі друзі! Обов’язок кожного громадянина України - захищати свою територію. Тому ми вступили в громаду територіальної оборони та це може зробити кожен.

Хочу звернутись до жінок України! Ми сильні та повинні підтримувати своїх відважних і безстрашних чоловіків. Нехай наш внесок малопомітний, але не тільки словом, але й ділом ми зможемо і повинні допомагати.

ДЕТАЛЬНІШЕ

26.02.2022

23.02.2022

Олімпійські ігри – збитковий захід для будь-якої країни

В одній із телепередач, у якій я брала участь, прозвучала думка, що статусні спортивні заходи та будівництво олімпійських об'єктів завдає збитків.

Кому потрібний взагалі професійний спорт, коли країна розвалюється? Кому потрібна культура, спорт, медицина – коли довкола світ під загрозою війни? У такому разі, давайте не зніматимемо телешоу, припинимо проводити концерти, фестивалі - це теж не пріоритетно для України.

Давайте нічого не робити.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Боятися – це нормально, коли відчуваєш небезпеку

Вчора брала участь в ефірі програми «Твій вечір» на каналі 1+1. Я звичайна людина, простий громадянин України, як і ви та, звичайно, не маю жодного відношення до політики та політичних інтриг.

Дуже шкода, що на першому місці завжди стоять теми політичних розбірок, війни, а інші аспекти життя нашої країни навіть не в п'ятірці актуальних.

Я не готова була обговорювати політику та й не мала, бо це не моя сфера діяльності.

ДЕТАЛЬНІШЕ

22.02.2022

20.02.2022

Як у лихоліття народжуються легенди спорту

Уявіть собі: 1944 рік та 12-річний хлопчик залишився сиротою. Батько помер від туберкульозу, а мати, не витримавши такого удару, пішла за чоловіком. Був страшний і важкий час і невідомо, як склалася подальша доля Шахліна, якби не його захоплення спортом.

Восени 1944 р. він записався в спортивну школу, що діяла при загальноосвітній. Зупинив свій вибір саме на гімнастиці.

ДЕТАЛЬНІШЕ

"Україна без сміття" планує відкрити сортувальну станцію для сміття на лівому березі

Потрапила на очі новина про те, що громадська організація "Україна без сміття" планує відкрити сортувальну станцію для сміття на лівому березі. Мене ця новина справді втішила.

Ви, напевно, знаєте, що я за чистоту, екологію та дбайливе ставлення до природи. Потрібно починати завжди з себе. Наш простір – це ми самі. Якщо люди поводяться як свині, то й житимуть у свинюшнику.

ДЕТАЛЬНІШЕ

08.02.2022

08.02.2022

Освіта у приватному ВНЗ добре чи погано?

Днями була запрошена на презентацію American University Kyiv. Цей університет у Києві відкрито у партнерстві з державним університетом штату Аризона (ASU).

Перевагою цього навчального закладу є те, що викладання в ньому проводиться лише англійською мовою, іноземними викладачами, серед яких є навіть лауреати Нобелівської премії, а також можливість отримання студентами подвійного диплома цих університетів

ДЕТАЛЬНІШЕ

Немає здорових людей, є погано діагностовані...

Варто один раз потрапити до лікаря – і буде складно вибратися з цього кола аналізів та діагнозів. Чому так?

Тому що нині безпосередньо в Україні лікарі та люди, пов'язані з медициною, стали дуже цинічними та комерційними, особливо молоде покоління.

ДЕТАЛЬНІШЕ

03.02.2022

02.02.2022

Спроба піару чи порушення прав людини?

У всьому світі голосно заявляють, що щеплення – це особиста справа кожного і немає такого закону, за яким усі мають вакцинуватися у примусовому порядку.

Адже якщо ні, то означає, що кожна людина має право вибору.

ДЕТАЛЬНІШЕ

А ви будете дивитися Олімпіаду – 2022?

Ця Олімпіада особлива, адже вперше в історії збірної виступлять спортсмени у змаганнях змішаних команд з фрістайлу (акробатика) та у жіночому бобслеї (монобоб).

У поточному складі олімпійської збірної - одразу четверо чемпіонів минулих років: біатлоністки Олена Білосюк (Підгрушна), Юлія Джима, Валентина Семеренко та фристайліст Олександр Абраменко.

ДЕТАЛЬНІШЕ

30.01.2022

26.01.2022

Незабаром спортивні школи для дітей перестануть існувати. Як думаєте, чому?

В Україні система така, що якщо ти не державна школа, то потрібно брати участь у торгах, платити нереальну суму оренди, зарплату тренерам, комунальні послуги, проводити своїми силами заходи та тягнути клуб самостійно.

Ми знаходимося в нерівних умовах у порівнянні з державними школами, але несемо більше відповідальність за свою діяльність.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Що загрожує олімпійським чемпіонам у старості. Роздуми про пенсію.

Спортсмени, які за станом здоров'я не можуть більше працювати, приречені на вічні походи до лікарень, пігулок у кращому разі, у гіршому – самотність, бідність, смерть від хвороб. Чому?

Вибираючи шлях чемпіона, людина позбавляється як дитинства, юнацтва, так й головного - здоров'я.

ДЕТАЛЬНІШЕ

24.01.2022

22.01.2022

Сьогодні про особисте ❤

Мої стосунки, моя сім'я – це найбільша цінність. І нехай багато хто зі мною не погодиться, але за 39 років свого шлюбу я зрозуміла, що насамперед саме від жінки залежить, як розвиватимуться стосунки.

Моє завдання забезпечити своєму чоловіку безпечний і затишний простір, де він зможе розслабитись, заспокоїтись і, відключившись від зовнішніх проблем, отримати любов та підтримку.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Арена для Євробаскет-2025

Навпроти нашого офісу розпочалося будівництво. І як виявилось, це будуватимуть арену для Євробаскет-2025. Вона вміщатиме майже 16 тис. глядачів.

Її обіцяють ввести в експлуатацію у грудні 2024 року, а поруч буде створено велику паркову зону.

ДЕТАЛЬНІШЕ

21.01.2022

18.01.2022

Близькі люди завжди поруч, навіть якщо далеко ❤️

Розлучатися з близькими по духу людьми дуже нелегко, але, знаєте, ніякі відстані не зруйнують вашу дружбу, якщо вона щира.

Сьогодні існує безліч способів комунікацій на відстані, простих та доступних.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Чи може людина на пенсії прожити за 2000 гривень в Україні?

Хочу дізнатися, що ви думаєте щодо пенсії в Україні та з якими проблемами стикалися ви чи ваші знайомі?

Я жінка далеко ще не пенсійного віку, але часто чую приголомшливі історії про життя на пенсії від знайомих і друзів.

ДЕТАЛЬНІШЕ

15.01.2022

14.01.2022

Любі друзі! Вітаю вас зі Старим Новим роком!

Сьогоднішній день можна вважати завершенням зимового циклу новорічних свят і я хочу побажати, щоб радість та щастя були з вами весь рік.

Адже свято – це не дата, а внутрішній стан і нехай воно завжди буде на всі 100% позитивним! Все старе і непотрібне – відпустіть та залиште в минулому.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Їжа по талонах – дух Радянського Союзу чи досвід заходу?

На теренах новин України знайшла цікаву статтю про те, що на тлі подорожчання продуктів пропонують запровадити підтримку для малозабезпечених у вигляді "продуктових чеків".

Експерти вважають, що це може бути реальною альтернативою державному регулюванню цін.

ДЕТАЛЬНІШЕ

11.01.2022

05.01.2022

Очікування та реальність українського спорту

Підбили підсумки 2021 року і за словами першого заступника Міністра молоді та спорту України Симонова було профінансовано 61 проєкт та відкрито 46 спортивних об'єктів по всій Україні. Є один невеликий нюанс у цьому всьому – спортивні майданчики не є стратегічно важливими.

Нам потрібні великі спорткомплекси та навчально-тренувальні бази, які забезпечать сприятливі умови для роботи тренерів та спортсменів, що безпосередньо впливає на результати майбутніх Олімпійських ігор.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Свята повинні бути здоровими!

Свята - це чарівні дні, сповнені радісного спілкування, яскравих емоцій, вражень та довгоочікуваного відпочинку. Але нерідко трапляється так, що бурхливі веселощі закінчуються фізичними недугами та психічною втомою.

Друзі, ділюся з вами рекомендаціями, які особисто мені допомагають зберегти здоров'я та уникнути морального виснаження.

ДЕТАЛЬНІШЕ

04.01.2022

30.12.2021

Підбиваємо підсумки минулого року

Перераховувати все, що сталося і чого я досягла, мабуть, не буду – це довгий список, але є ключові моменти, пов'язані зі змінами у професійному житті і не лише.

Рік був насичений емоціями, переживаннями, поїздками та новими знайомствами

ДЕТАЛЬНІШЕ

Діти - це те, що потребує уваги та підтримки.

Дуже вдячна ЗМІ, що не залишаються осторонь та висвітлюють дитячі події у нашому місті.

Репортаж від ПравдаТУТ про наше недільне свято

ДЕТАЛЬНІШЕ

23.12.2021

22.12.2021

Люблю, щоб все довкола мене було красиво ❤️

Приказка "Мій дім - моя фортеця" якнайкраще відбиває моє уявлення про домашній затишок.

Створити атмосферу допомагають меблі, предмети інтер'єрного декору, посуд, текстиль… Я люблю все якісне, вишукане, гарне.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Рівні чи не рівні?

Рівність жінок і чоловіків - одна з головних цінностей, що просуваються політикою ЄС. Прагнення України в ЄС не дозволяє залишити питання гендерної політики в стороні. Наскільки гарні в нас справи в питаннях гендерної рівності?
Згідно з “Звітом про глобальний гендерний розрив” за 2021 рік трійку країн-лідерів представляють Ісландія, Фінляндія та Норвегія, а Україна посідає лише 75 місце і, що важливо, це на 15 позицій менше, ніж минулого року.

ДЕТАЛЬНІШЕ

21.12.2021

20.12.2021

Спостерігати, як радіють та веселяться діти – це велике щастя!

Стало вже традицією щороку влаштовувати свято для учнів наших спортивних шкіл та їхніх батьків напередодні Нового року.

Діяльність фонду «Спорт та діти» спрямована не лише на фізичний розвиток дітей, а й на емоційний – щаслива та радісна дитина = здорова!

ДЕТАЛЬНІШЕ

Неймовірне шоу GRAND QUEEN UKRAINE 2021.

14 грудня я була запрошена на неймовірне шоу GRAND QUEEN UKRAINE 2021 як член журі.
Це яскравий та дивовижний захід за участю зірок шоубізнесу, відомих людей, громадських діячів, а також лідерів думок.

ДЕТАЛЬНІШЕ

16.12.2021

15.12.2021

Антинародні тарифи проїхалися катком по малому та середньому бізнесу

Не тільки бізнес страждає, а й звичайні люди, які просто не в змозі сплатити комуналку зі своєї зарплати чи пенсії.
Як можна платити такі суми, якщо офісне приміщення не є прибутковим? Як вижити підприємцю? Мені страшно уявити, як переживуть зиму бабусі та дідусі, які мають мінімальну пенсію.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Свату, брату, другу - можна все, а простим громадянам країни потрібно дотримуватися законів. Чи не так?

Як важлива людина і свідома громадянка нашої країни, я не можу промовчати про ситуацію з Гогілашвілі. Перше, що мене шокує та обурює в цій новині - наявність російського паспорта у заступника міністра внутрішніх справ України.
І я знаю це не з чуток...

ДЕТАЛЬНІШЕ

14.12.2021

13.12.2021

Чи «світить» нам членство в ЄС?

Більшість розвинених країн вже входить до ЄС, бути в їхніх лавах – велика честь. І справа не лише у сповіданні європейських цінностей. Приєднення до Євросоюзу дає реальні економічні переваги та відкриває великі перспективи для розвитку країни. Відкриття ринків, зростання експорту, відповідно до цього - збільшення обсягів виробництва та створення нових робочих місць.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Чому ми маємо навчити підростаюче покоління?

Зі шкільної лави ми з відкритими ротами слухали, що жити треба по совісті, бути щирими, справедливими, та й далі за списком...
Але всі ці праведні слова зовсім не збігалися з тією реальністю, в якій ми жили. Зарплат на нормальне життя не вистачало, довкола панувало беззаконня та злидні. Гроші потрапляли до рук представників влади та кримінальних структур.

ДЕТАЛЬНІШЕ

08.12.2021

06.12.2021

Моє інтерв'ю бізнес-журналу «Печерська Асамблея»

Днями давала інтерв'ю бізнес-журналу «Печерська Асамблея». Говорили про актуальні проблеми спорту в загальній та спортивній гімнастиці.
Згадала свій перший Кубок, як це було, які емоції переживала. Спорт у мені виховав стійкість духу, характер і цілеспрямованість, і це допомогло в житті отримати все, що я маю зараз.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Наші родинні Різдвяні традиції ❤️

Наша родина тривалий час жила у Швеції, тому ми залишили чудову традицію – ставити Різдвяний віночок та запалювати свічку. Це створює затишну атмосферу напередодні свят і завжди надихає ❤️
Дні напередодні Різдва в Європі називаються Адвентом, що означає «Пришестя». Різдвяний вінок та свічки – невіднятний атрибут Адвенту для всіх західних християн. За традицією, їх має бути чотири.

ДЕТАЛЬНІШЕ

05.12.2021

01.12.2021

Чому люди виходять за гроші на мітинги та протести? ?

Виходять на мітинги жебраки, які на цьому заробляють, і дурні, які не думають про наслідки. Коли в людини не закриті базові потреби (просто нема що їсти) про яку ідейність та соціальну свідомість йде розмова? А про дурість можна писати дуже довго та болісно.
Після таких виходів вони ще більше руйнують державу, через що стають ще більшими жебраками. І звинувачують у цьому оточуючих, стаючи при цьому дедалі дурнішими.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Як завжди бути у формі ?

Насамперед, потрібно подолати свою лінь. Якщо ви займалися пів року, ну максимум рік, і думаєте, що вже досягли своєї мети - глибоко помиляєтеся.
Незабаром усе повернеться на круги своя. Якщо ви лінуєтеся і відкладаєте тренування, або чекаєте на видимий результат, щоб швидше припинити фізичне навантаження і розслабитися, вам ніколи не бути в хорошій формі.

ДЕТАЛЬНІШЕ

29.11.2021

27.11.2021

Справжнього друга не можна віддати або просто кинути.

Кінь у мене з'явився 15 років тому. Спочатку я не розуміла всю серйозність свого рішення, думала, що пограюся і добре.
Кінь - це велика відповідальність і водночас велике задоволення та радість. І одного разу настав період, коли у мене не вистачало коштів на утримання Григорія, але зрадити свого друга і віддати його я не змогла.

ДЕТАЛЬНІШЕ

QR-коди на плакатах масової акції проти вакцинації, ведуть на сайт партії влади РФ

Мене вразив не той факт, що натовп людей виступають проти вакцинації, а те, що якщо сканувати QR-коди на плакатах, то вони ведуть на сайт партії влади РФ "Єдина Росія».
Принаймні на багатьох сайтах новин так пишуть. Знаєте, до кінця мені не вірилося, що таке може бути, тому перевірила сама.

ДЕТАЛЬНІШЕ

25.11.2021

24.11.2021

Сім'я та відносини - найважливіша частина життя людини.

У кожної людини своє бачення з цього приводу. Для мене сім'я – це насамперед коло однодумців. І найважливіше - це внутрішня атмосфера взаємин, у який бік дивляться партнери, цінності, прагнення та інтереси.
Тільки в атмосфері розуміння, гармонії та любові людина здатна повністю розкритися та досягти справжніх висот.

ДЕТАЛЬНІШЕ

День Гідності та Свободи нагадував шоу із невдалим сценарієм.

Чи то люди не вміють по-справжньому святкувати та радіти, чи то люди знову хочуть видовища – махають прапорами, щось вимагають і готують ґрунт до перевороту.
Революція не може пройти сама по собі просто тому, що люди не можуть одночасно, синхронно організуватися, тим більше з плакатами та однаковими вимогами. Якщо таке відбувається – тоді, цей процес має організатора – зацікавлену особу, яка переслідує політичні чи економічні цілі.

ДЕТАЛЬНІШЕ

22.11.2021

17.11.2021

Відбувся конкурсний відбір тренерів на Олімпійський цикл 2022 – 2024 рр. у спортивній гімнастиці.

Я, як віцепрезидент Української Федерації гімнастики, висловила членам конкурсної комісії своє бачення щодо подальшої долі олімпійської збірної, наголосивши на далекоглядності та згуртованості команди. Адже саме це – запорука подальших досягнень.
Для успішної роботи федерації потрібні обізнані та грамотні фахівці. Сьогодні ці тренери готують молодих гімнастів на перспективу у майбутньому.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Неприємності - неминуча складова життя цілеспрямованої людини.

Їх неможливо уникнути, і кожен реагує на них по-різному: хтось вважає за краще обходити стороною, хтось ховається в кущі, а хтось йде в атаку.
Я належу до останньої категорії людей. Це не добре і не погано, просто така тактика властива моїй особистості. Я не вмію і не хочу діяти інакше.

ДЕТАЛЬНІШЕ

16.11.2021

15.11.2021

Сьогодня триває величезна боротьба за захист прав тварин.

Сьогодня триває величезна боротьба за захист прав тварин. І якщо ми все ж таки прагнемо приєднання до Європи, потрібно розуміти цінності їхнього суспільства, у тому числі й стосовно тварин.
Я жила у Швеції та не з чуток знаю, які там жорсткі правила. Там немає жодної собаки чи кішки, які б опинилися на вулиці безпритульною, вони отримують потрібний захист та опіку.

ДЕТАЛЬНІШЕ

До чого приведе покупка «липових» сертифікатів COVID?

Все частіше в новинах пишуть про те, що вкотре спіймали людей із підробленими сертифікатами вакцинації від COVID. Як думаєте, до чого це може привести?
Як мінімум, до збільшення кількості хворих у тяжкій формі та продовження карантинних обмежень.

ДЕТАЛЬНІШЕ

12.11.2021

10.11.2021

Підсумки виборів у рамках 83 Конгресу FIG в Анталії.

Японця Морінарі Ватанабэ вдруге поспіль переобрано на пост президента Міжнародної федерації гімнастики (займає пост президента FIG з 2016 року).
Посаду віцепрезидента FIG зберегла п'ятиразова олімпійська чемпіонка, п'ятиразова чемпіонка світу зі спортивної гімнастики Неллі Кім, а разом з нею - Алі Аль Хітмі з Катару та представник Туреччини Суат Селен.

ДЕТАЛЬНІШЕ

100 років Віктору Чукаріну - легендарному гімнасту та великій людині!

100 років тому народився легендарний Віктор Чукарін – перший у світі семиразовий чемпіон двох олімпійських ігор.
Це видатний спортсмен та великий гімнаст, якого не можна було перемогти! Це боєць, герой – людина, яку неможливо зламати.

ДЕТАЛЬНІШЕ

09.11.2021

08.11.2021

Якщо плани змінились – імпровізуйте!

Дрібні труднощі, прикрі невдачі, а часом й надто провальні ситуації трапляються у житті кожної людини. Безумовно, коли все йде не за планом і в житті настає хаос, ми починаємо відчувати глибоку зневіру, прагнемо все кинути, розплакатися. Сльози та негативні переживання допомагають зняти внутрішню напругу, але не зрушують ситуацію з місця.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Держбюджет-2022 підтримано у першому читанні: куди збираються витратити гроші?

Домовмося, що будемо чесними та відвертими один з одним. Моя думка, якою поділюся з вами - суб'єктивно, як і ваша.
Загалом у бюджеті передбачено доходи у 1,2 трлн грн та витрати 1,4 трлн грн. Здоров'я, освіта, інфраструктура, безпека та оборона – пріоритети держбюджету-2022.

ДЕТАЛЬНІШЕ

05.11.2021

02.11.2021

Сьогодні була на радіо "Перець".

Мені було дуже приємно відповідати на запитання та ділитися з слухачами своїми думками.

Дякую за запрошення!

ДЕТАЛЬНІШЕ

У школі спортивної гімнастики Олімпійської чемпіонки Стелли Захарової відбуваються не лише тренування, а й свята.

Ми зацікавлені та націлені не лише на фізичний, а й на емоційний розвиток дітей. Спільна підготовка, створення атмосфери, участь в іграх, конкурсах – все це потрібно для отримання позитивних емоцій нашими дітьми, для нормального духовного та інтелектуального розвитку дитини.

ДЕТАЛЬНІШЕ

31.10.2021

29.10.2021

Хто хоче захворіти на коронавірус?

Кількість хворих все зростає та зростає. Великі міста – у червоній зоні. І серед цього деякі мешканці соцмереж у своїх постах скаржаться на уряд і місцеву владу за те, що ті вводять жорсткі обмеження і «примусово» (прямо кожного тягнуть за руку) вакцинуватися. Також вони висловлюють своє невдоволення та небажання робити щеплення, носити маску, складати тест. Створюючи, таким чином, запеклі суперечки в постах.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Навіщо бути принциповим до кінця?

Наслідування власних принципів і переконань говорить про стійкість вашого характеру, про зрілість та надійність. Я принципова і, це багато кому не подобається. Ну і що?
Принциповість у багатьох випадках робить вас незручними для оточення, проте...

ДЕТАЛЬНІШЕ

28.10.2021

27.10.2021

Днями була запрошена гостем на популярну телепередачу "Танці з зірками"

Вперше прийшла на такий проєкт і побачила наживо те, що люблять дивитися більшість українських глядачів. Відповіла на кілька питань, які стосуються самого проєкту, а також про виступ наших спортсменів на чемпіонаті світу.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Моє інтерв'ю на ПравдаТУТ LIVE.

Чесно та відкрито про актуальні питання українського спорту. Не будьте байдужими, адже разом - ми сила і нас почують. Пишіть в коментарях, що ви думаєте з приводу результатів наших спортсменів на чемпіонаті світу і в цілому про стан українського спорту.

ДЕТАЛЬНІШЕ

25.10.2021

25.10.2021

Професіоналами не народжуються - ними стають ??

Є відоме правило - 10 тисяч годин. Саме стільки часу потрібно витратити, щоб стати професіоналом в будь-якій галузі. Безумовно таланти, обдарованість та геніальність, виключати не варто. Але ці слова з професіоналізмом на пряму не пов'язані. Яка б людина не була обдарована, її талант мало що вартий без щоденної систематичної праці.

ДЕТАЛЬНІШЕ

І цей етап пройдено ...

Наші спортсмени пройшли нелегкий шлях, а попереду - тренування та нові змагання. Так знаково вони опинилися на 7 місці в фіналі чемпіонату світу та будемо сподіватися, що участь в майбутніх чемпіонатах принесе призові місця.

ДЕТАЛЬНІШЕ

24.10.2021

22.10.2021

Змагання в минулому, в руках - бронзова медаль!

Ілля - ти справжній боєць! Так тримати! Для тебе це перша медаль на чемпіонаті світу, а для України - друга в історії чемпіонатів і величезне спортивне досягнення. Ти обійшов не тільки суперників, а й, попри все, недосконалість нашого українського спорту.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Вітаю з успішним дебютом!

Наші дівчатка, Настя Бачинська і Ліза Губарева, вперше виступали на чемпіонаті світу і зробили це гідно! Сподіваюся, що у майбутньому вони завжди будуть займати призові місця!

ДЕТАЛЬНІШЕ

21.10.2021

20.10.2021

Олімпійські ігри закінчилися і розпочався новий цикл підготовки до Олімпійських ігор в Парижі.

Залишилося дуже мало часу, тому що цикл занадто скорочений. Наші дівчатка, Бачинська і Губарєва - молодці, вони змогли пройти у фінал на чемпіонаті світу.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Як бути завжди на позитиві? ✌️

Позитив - це те, що людина повинна створювати всередині самого себе і не має чекати, що хтось створить його за тебе або для тебе. Ти створюєш свій настрій, атмосферу сам для себе.

ДЕТАЛЬНІШЕ

18.10.2021

16.10.2021

Не розмовляю про роботу вдома і вам не раджу

Завжди дотримуюсь декількох важливих правил, які дивним чином покращують якість життя. Одне з них звучить досить категорично - "Я не розмовляю про роботу вдома". І ось чому...

ДЕТАЛЬНІШЕ

Гімнастки США вимагають розігнати Національний олімпійський комітет

У кожній країні є свій Національний олімпійський комітет. Ця громадська організація живе за рахунок спонсорського та меценатського наповнення бюджету. Це дуже правильно. Міжнародний олімпійський комітет підтвердив, що Сімона Байлс вступила в суспільство небайдужих жінок, які захищають свої права.

ДЕТАЛЬНІШЕ

15.10.2021

23.09.2021

Запрошення на засідання Комітету з питань молоді і спорту Верховної Ради України

Друзі, вчора я була запрошена на засідання Комітету з питань молоді і спорту Верховної Ради України. Основні питання, що обговорювались та були на порядку денному - це підсумки участі національної збірної команди України в XXXII Олімпійських іграх, що відбулись у м. Токіо (Японія)

ДЕТАЛЬНІШЕ

Інтерв'ю з Олімпійською чемпіонкою Стелою Захаровою на Апостроф tv

Дивіться дуже цікаве інтерв'ю! Приємного перегляду!

ДЕТАЛЬНІШЕ

14.09.2021

13.09.2021

Дуже сумна та болісна, для українського спорту звістка

Друзі, сьогодні зранку перечитувала новини, на різних інформаційних площадках і натрапила на дуже сумну та болісну, для українського спорту звістку щодо можливого відходу та виступу за іншу збірну, зірки української гімнастики й надії на завоювання медалей на Олімпійських іграх в Парижі у 2024 році - Олега Вєрняєва.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Святкування 30-ти річчя створення Національного олімпійського комітету України

Сьогодні маю честь бути запрошеною на святкування 30-ти річчя створення Національного олімпійського комітету України.

ДЕТАЛЬНІШЕ

11.09.2021

11.09.2021

З Днем фізичної культури і спорту України!

В цю чудову вересневу суботу вітаємо всіх прихильників здорового способу життя з Днем фізичної культури і спорту України!

ДЕТАЛЬНІШЕ

Інтерв'ю з Олімпійською чемпіонкою Стелою Захаровою на каналі Equalympic.

Враження від паралімпійської олімпіади в Токіо 2020 на каналі Equalympic.
Дивіться дуже цікаве інтерв'ю!

ДЕТАЛЬНІШЕ

3.09.2021

2.09.2021

Шановні друзі, Хочу поінформувати вас про дуже хорошу та приємну новину.

Буквально вчора мене обрали на високу та відповідальну посаду - Віце-президента Української Федераціі Гімнастки (УФГ) з правом підпису.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Уважаемые учащиеся, педагоги и родители! Поздравляем вас с прекрасным праздником сентября - с Днем знаний.

Хочу пожелать Вам успехов в процессе освоения нового, удачи, бодрости и здоровья, настоящей дружбы и радости открытий. С Ув. Стелла Захарова.

ДЕТАЛЬНІШЕ

1.09.2021

24.08.2021

З нагоди річниці Незалежності нашої держави бажаємо Вам міцного здоров'я, великого родинного щастя, миру, взаэморозуміння, злагоди та добробуту.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Дорогие родители, мы продолжаем набор в школы по спортивной гимнастике Олимпийской чемпионки Стеллы Захаровой, приглашаем на занятие деток от 3-х до 10-и лет. Школы расположены во всех районах Киева, вы можете выбрать удобную именно для вас.

Также мы рады сообщить что с сентября будет открыт новый гимнастический зал в Олимпийском колледже им. Ивана Поддубного, набор в группы уже стартовал!!!

Занятия будут проходить с соблюдением всех карантинных норм! Более детальную информацию вы можете узнать по телефону:
(044)-455-7134, 068-93-96-365

Возможно именно Ваш ребёнок будущий олимпийский чемпион .
С уважением, олимпийская чемпионка, Стелла Захарова.

ДЕТАЛЬНІШЕ

17.08.2021

11.06.2021

Информация для Вас!

ДЕТАЛЬНІШЕ

Анонс турніру зі спортивної гімнастики Ukraine International Cup-2021

ДЕТАЛЬНІШЕ

07.05.2021

Аккредитация прессы на международный турнир по спортивной гимнастике Ukraine International Cup

ДЕТАЛЬНІШЕ

Беседа с фееричным, умным, очень профессиональным человеком - Петр Мага!

Друзья, с огромным удовольствием анонсирую свою беседу с фееричным, умным, очень профессиональным человеком - @Петр Мага.

ДЕТАЛЬНІШЕ

11.04.2021

06.04.2021

Международный день спорта, провозглашенный ООН на благо развития и мира

Друзья, сегодня — Международный день спорта, провозглашенный ООН на благо развития и мира. С давних времен во время Олимпиад прекращались войны и смуты.

ДЕТАЛЬНІШЕ

А вы знаете, из чего сделаны олимпийские медали?

А вы знаете, из чего сделаны олимпийские медали? Для меня эта медаль, которую я получила на "Олимпиаде-80", сделана из нескольких лет невероятного труда, слез, пота и травм.

ДЕТАЛЬНІШЕ

05.04.2021

02.04.2021

Интервью Ксении Собчак со «Скопинский маньяком»

Вот уже неделю как в соцсетях активно обсуждают интервью Ксении Собчак со «Скопинский маньяком». С извергом, который обманом затащил в бункер двух девочек 14 и 17 лет, и 4 года насиловал и издевался...

ДЕТАЛЬНІШЕ

Итоги достижений наших спортсменов на международных соревнованиях

Заканчивается март, и я традиционно подвожу итоги достижений наших спортсменов на международных соревнованиях.

ДЕТАЛЬНІШЕ

29.03.2021

26.03.2021

«25 спортивных магнитов»

«25 спортивных магнитов» — на эту Программу Президента из бюджета выделили 500 млн грн. Речь идет о крупных спортивных комплексах, ледовых аренах, Дворцах спорта, бассейнах, стадионах и залах для игровых видов спорта.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Программа с моим участием на Апостроф ТВ

Друзья, кто не успел посмотреть программу с моим участием на Апостроф ТВ, выкладываю запись на Ютубе.

ДЕТАЛЬНІШЕ

24.03.2021

22.03.2021

Спортивные мероприятия запретили проводить с болельщиками

В связи с третьим локдауном в Киеве запретили проводить спортивные мероприятия с болельщиками.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Программа «Один, два і ТИ»

Друзья, на канале Apostrophe TV смотрите мое интервью. Программа «Один, два і ТИ».

ДЕТАЛЬНІШЕ

20.03.2021

19.03.2021

Мои мысли о спортивных лотереях

Друзья, хочу поделиться с вами мыслями о спортивных лотереях. Используя исключительно факты. 70% бюджета Олимпиады-80 составляли доходы от спортивных лотерей. Билет «Спортлото» стоил 60 коп., и третья часть от цены шла на развитие массового спорта.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Украинские фехтовальщицы на саблях не квалифицировались на Олимпиаду

Впервые в истории украинские фехтовальщицы на саблях не квалифицировались на Олимпиаду. В командном турнире Кубка мира, который проходил в Будапеште, женская сборная заняла лишь восьмое место...

ДЕТАЛЬНІШЕ

17.03.2021

15.03.2021

Титулованная спортсменка покинула Украину

Еще одна титулованная спортсменка покинула Украину... Победительница международных соревнований, легкоатлетка София Яремчук, приняла гражданство Италии.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Открытие новой «Школы Стеллы Захаровой» в центре Киева!

«Зачем отдавать ребёнка на спорт? Не всем же становиться чемпионами?!» — часто слышу я от родителей. Действительно, только 10-15% детей, посещающих школы и секции, делают спортивную карьеру.

ДЕТАЛЬНІШЕ

11.03.2021

22.10.2020

Наши школы

Прививать любовь к спорту нужно с самого детства. Именно поэтому приглашаем ваших деток к нам на занятия в школы за адресом:

ДЕТАЛЬНІШЕ

У нас открывается новая школа

Сегодня для детей и их родителей у нас есть прекрасные новости! У нас открывается новая школа. Мы всегда рады маленьким спортсменам, и делаем все ради того, чтобы им было комфортно заниматься именно у нас! Поэтому ждем вас у нас в школе.

ДЕТАЛЬНІШЕ

19.10.2020

27.09

Другий день турніру Ukraine International Cup - 2020

27 вересня у столичному Палаці Спорту проходив другий день турніру зі спортивної гімнастики Ukraine Іnternational Cup-2020. Спортсмени- фіналісти виборювали на окремих снарядах в індивідуальному заліку

ДЕТАЛЬНІШЕ

Перший день турніру Ukraine Іnternational Cup-2020

26 вересня у столичному Палаці Спорту стартував турнір зі спортивної гімнастики Ukraine Іnternational Cup-2020. В перший день змагань спортсмени виборювали медалі у багатоборстві та командній першості

ДЕТАЛЬНІШЕ

26.09.2020

27.04.20

Кого назначают на управленческие должности в Украине

Сегодня стало очевидным то, что нам катастрофически не хватает кадров.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Маленькие гимнасты на карантине

ДЕТАЛЬНІШЕ

09.04.2020

16.03.2020

Ukraine International Cup переносится: официальное заявление Стеллы Захаровой

ДЕТАЛЬНІШЕ

Что будет с Ukraine International Cup?

С 12 марта в Украине объявлен карантин.

ДЕТАЛЬНІШЕ

12.03.2020

02.03.2020

Участники Ukraine International Cup: Малайзия

Продолжаем знакомство с участниками Ukraine International Cup: Малайзия.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Участники Ukraine International Cup: Грузия

Продолжаем знакомство с участниками Ukraine International Cup: Грузия.

ДЕТАЛЬНІШЕ

27.02.2020

23.02.2020

Украинская гимнастка Диана Варинская завоевала золото на этапе Кубка мира

ДЕТАЛЬНІШЕ

Участники Ukraine International Cup:Аргентина

Продолжаем вас знакомить с участниками Ukraine International Cup. Следующая страна, которая представит своих гимнастов – Аргентина.

ДЕТАЛЬНІШЕ

22.02.2020

18.02.2020

Государственное агентство спорта

В Украине в скором времени будет создано Государственное агентство спорта.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Участники Ukraine International Cup: Норвегия

Продолжаем знакомство с участниками Ukraine International Cup: Норвегия.

ДЕТАЛЬНІШЕ

15.02.2020

14.02.2020

C Днем любви!

ДЕТАЛЬНІШЕ

Анонс Ukraine International Cup 2020

ДЕТАЛЬНІШЕ

11.02.2020

07.02.2020

Что снова не так с Министерством культуры, молодёжи и спорта?

Недавно Президент заявил о том, что Министерство культуры, молодежи и спорта нужно разделить. Инициатива очень правильная, я верю, что Владимир Зеленский хочет сделать работу министерства максимально эффективной, - в чем же основная проблема?

ДЕТАЛЬНІШЕ

Стелла Захарова поделилась правилами здорового образа жизни

Системность важна во всем, в сохранении собственного здоровья прежде всего. Все правила давно известны, самое трудное - их соблюдать.

ДЕТАЛЬНІШЕ

05.02.2020

04.02.2020

Участники Ukraine International Cup: Монако

Продолжаем знакомство с участниками Ukraine International Cup: Монако.

ДЕТАЛЬНІШЕ

СТН ПАНОРАМА | 31.01.20 | CТЕЛЛА ЗАХАРОВА: ИСТОРИЯ УСПЕХА

Международный турнир Ukraine international cup скоро состоится в Киеве. Кто из звезд спорта будет присутствовать на турнире?

ДЕТАЛЬНІШЕ

03.02.2020

31.01.2020

Анонс ТРК "Киев"

Сегодня в 16:00 на ТРК "Киев", в программе "СТН. Панорама" будем говорить о подготовке к Международному турниру по спортивной гимнастике Ukraine International Cup.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Участники Ukraine International Cup: Испания

Продолжаем знакомство с участниками Ukraine International Cup: Испания.

ДЕТАЛЬНІШЕ

30.01.2020

29.01.2020

"Черный лебедь". 28.01.2020

ДЕТАЛЬНІШЕ

Борис Шахлин — легенда спортивной гимнастики.

ДЕТАЛЬНІШЕ

27.01.2020

25.01.2020

Участники Ukraine International Cup: Израиль

Продолжаем знакомство с участниками Ukraine International Cup: Израиль.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Почему украинские тренеры готовят иностранных чемпионов

Чем руководствуются спортсмены, когда решаются покинуть страну?

ДЕТАЛЬНІШЕ

24.01.2020

22.02.2020

Участники Ukraine International Cup: Мальта

Начинаем знакомить вас с участниками Ukraine International Cup и первые спортсмены, о которых мы расскажем - представители Мальты.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Легкоатлетка Ярослава Магучих установила мировой рекорд по прыжкам в высоту

Днепровская спортсменка Ярослава Магучих установила мировой рекорд по прыжкам в высоту в помещении на соревнованиях во Львове.

ДЕТАЛЬНІШЕ

21.01.2020

20.01.2020

Участников Ukraine International Cup в 2020 году станет на треть больше!

На турнир Ukraine International Cup приедут представители 27-ми стран – спортсменов станет на треть больше по сравнению с прошлым годом.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Ukraine International Cup 2020 установил новый рекорд

На Ukraine International Cup 2020 зарегистрировалось больше участников, чем в прошлом году.

ДЕТАЛЬНІШЕ

14.01.2020

30.12.2019

Детский новогодний праздник

ДЕТАЛЬНІШЕ

Новогодняя сказка

БФ "Спорт и дети" организовал детский праздник.

ДЕТАЛЬНІШЕ

29.12.2019

21.12.2019

Почему остановили подготовку к олимпийским играм?

Позиция относительно отсутствия финансирования.

ДЕТАЛЬНІШЕ

День Святого Николая

День, который с нетерпением ежегодно ожидает каждый ребенок.

ДЕТАЛЬНІШЕ

19.12.2019

16/12/2019

Победа Ольги Харлан.

Нашей саблистке Ольге Харлан удалось заполучить золотую медаль на этапе Кубка мира в США!

ДЕТАЛЬНІШЕ